Investicije u tijeku

Investicije u Promajni

UREĐENJE PROMAJSKE RIVE, odnosno uređenje pijace te rekonstrukcija stare "barake" bivše Turističke zajednice Promajne jedan je od prioriteta za naselje Promajna.

VATROGASNA GARAŽA na prostoru Roketića kuće, zemljišta u vlasništvu Općine u fazi je izrade projekta.

Urbanistički plan uređenja LUKE NAUTIČKOG TURIZMA koji već radi firma Urbos d.o.o. iz Splita, sa prostorom centralne zgrade za potrebe luke i domicilnog stanovništva sigurno je strateški projekt razvoja za Promajnu.