Ponedjeljak, 31.12.2018.

Usvojen Proračun Općine Baška Voda za 2019. godinu

Općinsko vijeće Baška Voda na svojoj 11. sjednici održanoj dana 28. prosinca 2018. godine donijelo je Proračun Općine Baška Voda za 2019. godinu.

Prijedlog proračuna Općine Baška Voda u iznosu od 36.907.500,00 kuna usvojen je većinom glasova vijećnika Općinskog vijeća Baška Voda / jedan glas protiv/.
Na sjednici je usvojen i rebalans Proračuna Općine Baška Voda kao i Odluka o izvršenju Proračuna Općine Baška Voda za 2018. godinu.
 Donesena je i nova Odluka o komunalnom doprinosu i Odluka o privremenoj zabrani izvođenja radova u 2019. godini.