Dobro došli na službene stranice općine Baška Voda | Pristup informacijama
Srdačno Vas pozdravljam i nadam se da ćete na ovim stranicama pronaći dosta važnih informacija o općini Baška Voda, Općinskom vijeću, općinskoj upravi , općinskim ustanovama i poduzećima, te o športskim, kulturnim i drugim udrugama koje djeluju na području općine. Josko Roščić, načelnik Općine Baška Voda

Novosti

Petak, 21.12.2018.

28. prosinca podijeljene stipendije

Općinski načelnik će dana 28. prosinca s početkom u 11 sati dodijeliti stipendije studentima s područja Općine Baška Voda

  Općina Baška Voda će za studentsku/učeničku   godinu 2018/19.  ukupno dodijeliti 13 stipendija studentima koji su postigli osobite uspjehe u protekloj godini, 2 učeničke stipendije i  7 stipendija studentima iz obitelji slabijeg imovnog stanja.

Općina Baška Voda dodijelit će  i  47 novčanih potpora za studente u iznosima od 3.500 kuna i 32 novčane potpore učenicima  koji su se natjecali za dodjelu stipendija ali to pravo nisu ostvarili sukladno uvjetima natječaja u iznosima od 1.500 kuna

Novčane potpore će se dodijeliti studentima i učenicima 28. prosinca s početkom u 11,00 sati u prostorijama zgrade lučice u Baškoj Vodi.

Za potporu studentima i učenicima iz Proračuna izdvojeno 350,000,00 kuna.

 Općinski načelnik Josko Roščić i zamjenik načelnika Filip Vidulin su studentima i učenicima dodijelili novčane potpore i ugovore o stipendiranju dana 28. prosinca s početkom u 11,00 sati u prostorijama zgrade lučice u Baškoj Vodi.

 
Općina Baška Voda je  za studentsku/učeničku   godinu 2018/19.  ukupno dodijelila 13 stipendija studentima koji su postigli osobite uspjehe u protekloj godini u mjesečnim iznosima od 75 eura , 2 učeničke stipendije u mjesečnim iznosima od 50 eura i 7 stipendija studentima iz obitelji slabijeg imovnog stanja u mjesečnim iznosima od 100 eura u kunskoj protuvrijednosti po tečaju HNB na dan isplate stipendije.

 

Općina Baška Voda je ukupno  dodijelila 22 stipendije i 80 novčanih potpora u iznosima od 3.500,00 i 1.500,00 kuna.
Ukupno je za  potporu studentima i učenicima iz Proračuna Općine Baška Voda izdvojeno 350,000,00 kuna.

 

Izrada i održavanje: NV Nove vibracije