Ponedjeljak, 18.12.2017.

Splitsko-dalmatinska županija sufinancira uređenje plaže Nikolina i postavljanje panela za foto izložbu

Poznato je da su plaže i rekreacija uz obalu dominantan motiv dolaska gostiju u naše područje, te je iz tog razloga značaj plaža nemjerljiv gospodarski  resurs za razvoj turizma.

Temeljem Programa sufinanciranja projekata na pomorskom dobru na području Splitsko-dalmatinske županije za 2017. godinu, Splitsko-dalmatinska županija je dodjelila Općini Baška Voda bespovratna sredstva za sufinanciranje Projekta uređenje plaže Nikolina u iznosu od 450.000,00 kuna i Projekta za postavljanje panela za foto izložbe u iznosu od 50.000,00 kuna.

Ugovorima o sufinanciranju dokazuje se dobra suradnja Općine Baška Voda i Splitsko- dalmatinske županije koja je prepoznala važnost projekata kojima se obogaćuje turistička ponuda.

Ugovor o sufinanciranju za uređenje istočnog dijela plaže Nikolina Ugovor o sufinanciranju za postavljanje panela za foto izložbu