Petak, 27.10.2017.

Dan kruha i plodova zemlje

Dan kruha i plodova zemlje obilježava se tijekom mjeseca listopada, kao zahvala na svim plodovima, radostima, uspjesima i darovima kojima smo tijekom godine kao narod i kao pojedinci bili podareni.

Učenici Osnovne škole Bariše Granića Meštra iz Baške Vode prigodnom prodajom domaćih peciva na trgu u Baškoj Vodi obilježili su Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje.

Tom prigodom učenici su posjetili općinskog načelnika Joska Roščića i njegova zamjenika Filipa Vidulina u općinskim prostorijama koju su pohvalili vrijedne učenike i njihove majke i bake koje su pečenjem kolača i peciva obogatile održavanje ove manifestacije.