Investicije u tijeku

Investicije u Bastu

Poslije REKONSTRUKCIJE I ZAVRŠETKA OSNOVNE ŠKOLE koja je u zadnjoj fazi, prioritet je IZGRADNJA PROSTORA IZNAD KONOBE "BISTON".

Planira se nastavak uređenja svih POLJOPRIVREDNIH PUTOVA I TEMATSKIH STAZA koji bi ujedno bili podloga za daljnji razvoj ruralnog turizma i produženja turističke sezone.
Od Basta želimo napraviti novi TURISTIČKI BRAND i to kao CENTAR PLANINARENJA te ga uključiti u turističku ponudu sa prezentacijom starog sela.

UREĐENJE "VOLAČE"  za potrebe kulturnih manifestacija.

Završetak uređenja postojećeg GROBLJA i postavljanje ogradnog zida.

ZONE MALE PRIVREDE (uljare i vinarije) te ZONA BAST-SJEVER-KAMENOLOM staviti u funkciju.