Investicije u tijeku

Investicije u Krvavici

Projektna dokumentacija, lokacijska dozvola, kao i građevinska dozvola KANALIZACIJE su dovršeni, te je projekt kandidiran za dobivanje sredstava iz EU FONDOVA.

LEGALIZACIJA IZGRAĐENE LUKE KRVAVICA u pozitivnom smislu u suradnji sa Županijom i Mjesnim odborom Krvavica je strateški projekt razvoja Krvavice kao i briga kako najkvalitetnije OBJEKTE BIVŠE JNA STAVITI u funkciju turizma na zadovoljstvo svih mještana.

KRVAVIČKA PLAŽA također traži kvalitetnije uređenje koje je planirano u narednom razdoblju.